Hizmetlerimiz

Forklift satişi, İkinci El Forklift alımı, Forklift Kiralamaları, ikinci el forklift satışı, yerinde anında forklift servis hizmetleri, Forklift arıza tespiti Forklift tamir ve Forklift periyodik bakımları, orijinal forklift yedek parça satisi, konularında faaliyet göstermektedir. Kendi alanında uzmanlaşmış teknik personelimizle, en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmektedir.

Forklift servisi ve Forklift Yedek parça ihtiyaçlarında İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Çanakkale, Kocaeli, Bolu, Bursa, İzmir, Ankara, Manisa, Konya olmak üzere, Türkiye çapında satış ve servis hizmeti veren firmamız, Yedek parça satışı konusunda uzman personeli yanında güçlü tedarik zinciri ile Forklift yedek parçalarını Avrupa'dan ve Uzak doğu ’dan hızlı ve kaliteli orijinal forklift parçası ve yansanayi forklift parça ithalatı yapmaktadır.

 

FORKLİFT SERVİSİ ve FORKLİFT REVİZYON HİZMETLERİMİZ 

Forklift Revizyonunda Rekabetçi Fiyat: Forklift arızalarında Rekabetçi fiyatlarla Forkliftinizi revizyonu için Forklift tamir servisimize verilen tüm forkliftleriniz, neredeyse yepyeni sıfır gibi görüneceğinden emin olabilirsiniz. Tüm forklift aksamını elden geçirerek yapılması gereken tüm işlemleri titizlikle gerçekleştirir ileride sizi yarı yolda bırakmayacağına emin olmak için çalışan aksamları kontrol edilir ve özenle hazırlanır.

Forklift Servis ekibi: Sizin için forklift arızaları zor olabilir, güvenilir servis teknisyenlerimiz doğru uygulamalarla forklift arıza tespiti ve yerinde alternatip çözümleriyle ekonomik bir şekilde forklift tamirinden tasarruf edebilirsiniz.

Pazar Lideri Forklift Servis: Yüksek kaliteli forklift yedek parça kullanarak müşterimizin bizden taleplerini çok iyi biliyoruz, tamir ettiğimiz forkliftlerinizi güvenli ve daha dayanıklı olduğundan emin olarak kullanabilirsiniz.


Forklift Servisimizde revizyonundan çıkan Forkliftlere servis çıkışı testlerinde ne yapılır?

Motor ve Şanzıman: Motora ve şanzumana tam performansta sıkıştırılarak kontrol edilir.
Forklift Elektrik Tesisatı: Güç devrelerini test edilir ve alternatör marş motorunun ve akünün iyi çalıştığı beraberce kontrol edilir.
Forklift Frenleri: Tüm frenleri kontrol edin ve ayarlayın, fren ana silindiri ve tekerlek silindirlerin de sızıntı kontrolü yapın. Fren borularını kontrol edin, gerekirse el freni mekanizmasını değiştirin ve ayarlayın. Fren sisteminin test verimliliği ve performansın yeterli olup olmadığını kontrol edin.
Hidrolik: Tüm hidrolik silindirlerde hasar veya sızıntı kontrolü yapılır. Hidrolik boruları yüksek basınç ile test edilir. Hidrolik yağı sistemi kontrol edilir.
Direksiyon: Direksiyon tertibatı, direksiyon pimlerini ve burçları, tekerlek yatakları kontrolü sağlanır. Performansın tatmin edici olduğundan emin olmak için forklift rampada kontrol edilir.
Kaldırma düzeneği: Hasarlı yatakları, makaraları veya yan rulmanların değiştirildiği testlerle kontrol edilir. Asansör düzeneği titizce incelenir. Hasarlı zincir bağlantı noktaları değiştirilmiş mi tekrar bakılır. FORKLİFT Çatalları et kalınlığı ölçülerek gerekirse değiştirilir.
Forklift Genel Durumu: Sürücü koltuğu ve emniyet kemerini kontrol edilir. Lastikleri kontrol edilerek zemin tutuşu ölçülerek test yapılır. Aküsü ve şarj cihazını kontrol edilir. Orjinal Renk kodu ile forklift boyanır ve boya kontrolü yapılır. Yük testi, yük değer plakası doğru etiket mi bakılır makine teknik özelliklerine göre son muayeneyi yapılır.
Revizyon yapılmış Forklift Garantisi: 6 Ay veya 500 saat

Forklift servisimizde yapılan Forklift Revizyon Örneklerimizi inceleyebilirsiniz.